hakkımızda

Hakkımızda

BAB Group bünyesinde A Grubu TÜRSAB VE IATA (Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği) üyesi ve Türk Hava Yolları acentesi olarak faaliyetlerini sürdüren Barşan Turizm, 2003 senesinden bu yana müşterilerine güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Yurt içi ve yurt dışı uçak biletleri, vize işlem ve prosedürleri ve daha birçok hizmetle ekonomik tatil anlayışına farklı bir bakış açısı getiren Barşan Turizm, yenilikçi, etkin, güvenli ve dinamik personel ekibiyle günden güne hizmet ağını genişletiyor.

Barşan Turizm’in geliştirdiği Panelb Acente Bayilik Sistemi, seyahat acentelerinin tek tıkla her şeye ulaşabileceği gibi aynı sayfada birden çok veriyi görüntülemelerini sağlıyor. Barşan Turizm alt bayisi olan tüm seyahat acenteleri, aynı sistem üzerinden yerli ve yabancı bütün hava yolu şirketlerinin yurt içi ve yurt dışı uçak biletini, dünyadaki bütün otellerin konaklama rezervasyonları ve doluluk oranlarını, araç kiralama, transfer gibi turizm ile ilgili bütün hizmetlerin satışını yapabilirsiniz. Bir acentanın satışını gerçekleştirmek istediği tüm ürünleri tek ekran üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Yeni nesil Acenta Bayilik Sistemi olan Panelb, hızlı, güvenilir, pratik ve kullanımı oldukça kolay bir sistem olarak size istediğiniz ürünü en uygun ve kolay şekilde satış yapma imkanı sunmaktadır. Üstelik bankalarla anlaşma yapmaya gerek kalmadan sistem üzerinde tüm ürünleri anlaşmalı olduğumuz banka poslarına taksit yaparak satabilirsiniz.

Barşan Turizm bayiliği alan seyahat acenteleri ile seyahat hizmet/ürün tedarikçileri ve müşteriler arasında güvenilir bir satış ortamı yaratan Panelb sistemi, çok sayıda seyahat ürününü kapsıyor ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sorunsuz, iletişimi güçlü ve hızlı satış gerçekleştirmek isteyen seyahat acentelerinin kullanabileceği online Panelb sistemi üzerinden satışını yaptığınız ürünlerle ilgili tüm raporlamaları panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Bölge Bayisi olarak kendi alt bayilerinizi sisteme tanıtabilir ve kendi sisteminizi oluşturabilirsiniz.

Tarifeli uçuşlar, düşük maliyetli hava yolu firmalarının biletleri, özel jet seferleri, transferler, araç kiralama, charter uçuşları ve kampanyaları ayrı ayrı sayfalardan takip etmek yerine artık hepsini Panelb sisteminde görebileceksiniz. Kredi hesabı, kredi kartı, ön ödemeli hesap, sanal POS vb. alternatif ödeme seçenekleriyle seyahat ürününüzün güvenilir bir şekilde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Alt acente temsilcilerinizin hızlı ve güvenilir bir şekilde satış yapabilmelerini kolaylaştıran Panelb Acenta Bayilik Sistemini yakından tanımak ve kullanmak için yetkili personelimizle iletişime geçebilirsiniz.